header
Úvod » Plná miska - květen 2012

Plná miska - květen 2012

 

Všem děkujeme za návštěvu a nákup na Plné misce, která se konala 14.-16. května v galerii Artissimo na Jánské 12. Moc děkujeme všem, kteří darovali věci, jejichž prodejem jsme vydělali částku 72800,- pro útulek Brněnský Max a Tibet, jimž byla rozdělena rovným dílem. Celé tři dny jste nosili věci, nakupovali a podpořili nás skvělou náladou :o). Peníze, které jsme vybrali moc pomohou kočkám i pejskům, zaplatí jim především veterinární péči a léky, ale nakoupí se i krmení a stelivo pro kočky. I přes krásnou částku peníze nepomohou pokrýt ani měsíc fungování jednotlivých útulků, proto pokud máte nápad jak jinak přispět, ozvěte se. Stejně tak můžete pomoci útulky financovat i soukromě. Moc děkujeme, Plná miska :o).

Fotografie z Plné misky zde: http://www.utulektibet.cz/cs/fotogalerie/plna-miska-052012

 

V květnu proběhne první Plná miska tohoto roku. Znovu budeme tři dny prodávat věci, které nám darujete a všechny peníze z prodeje dostanou pejsci, kočky a další zvířata, o která je pečováno v soukromých útulcích Tibet a Brněnský Max.

Prosíme o podporu. Darujte nám věci k prodeji, přijďte, pozvěte i své známé a pomozte nám.

Další info na facebookových stránkách http://www.facebook.com/pages/Pln%C3%A1-miska-Brno-charitativn%C3%AD-bazar-pro-%C3%BAtulky/189073761170973.

 

Napište nám
 *
 *
 *
 *
 * - povinná položka